Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Chcesz wziąć udział w konkursie organizowanym przez nasze Stowarzyszenie i wygrać atrakcyjne nagrody?

  1. Polub nasz profil na FB Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa – Oficjalny Profil
  2. Polub nasz post konkursowy.
  3. Zrób zdjęcie na stoisku ASTRO LGD Dobra Widawa podczas „Targów Turystyki i Czasu Wolnego” w dniach 22-24 marca 2024 r. na Tarczyński ARENA Wrocław.
  4. Udostępnij swoje zdjęcie w komentarzu pod tym postem.
  5. Wygra zdjęcie z największą liczbą polubień.

Czytaj więcej...

Informujemy o zdalnej pracy biura w dniu 20.03.2024 r. Prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,

na podstawie § 21 ust. 5, 6 i 7 Statutu Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa” Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa. Nadzwyczajne Walne Zebranie odbędzie się 26 marca 2024 r. (wtorek) o godz. 17:00 w Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym „Dobra Widawa” w Stradomi Wierzchniej, ul. Sosnowa 10.

Czytaj więcej...

Informujemy, że w dniu 6 marca 2024 r. w godz. 9:00-12:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Namysłowie przy Placu Wolności 1 czynny będzie Mobilny Punk Informacyjny, w którym zainteresowane osoby mogą uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z funduszy europejskich w nowej perspektywie finansowej 2021-2027 oraz aktualnych naborów wniosków.

 

 

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 14.02 (środa) w naszym „Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym Dobra Widawa” w Stradomi Wierzchniej.
Odwiedzi nas Janka Ochojska – od niemal 30 lat związana z sektorem pozarządowym.
Opowiemy o działalności LGD, lokalnych liderach, ciekawych inicjatywach dofinansowanych przez nasze Stowarzyszenie oraz o kolejnych możliwościach rozwoju naszego regionu w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.
Serdecznie zapraszamy!
plakat Ochojska 2
 

W związku z realizacją przez Lokalną Grupę Działania Dobra Widawa działań w zakresie monitoringu i ewaluacji "Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach PROW 2014-2020", serdecznie zapraszamy Członków Stowarzyszenia LGD Dobra Widawa na warsztat refleksyjny, który odbędzie się 26 lutego 2024 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Turystyczno-Rekreacyjnego w Stradomi Wierzchniej przy ul. Sosnowej 10. Na spotkaniu omówione zostaną działania przeprowadzone w 2023 roku w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, a przede wszystkim kwestie związane z realizacją zadań w ramach poddziałania 19.2. Omówione zostaną również plany Stowarzyszenia na 2024 rok.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

na podstawie § 21 ust. 5, 6 i 7 Statutu Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa” Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa. Nadzwyczajne Walne Zebranie odbędzie się 31 stycznia 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym „Dobra Widawa” w Stradomi Wierzchniej, ul. Sosnowa 10.

Czytaj więcej...